Chceš být moje Affs? TADY

Moje kecy

Omluva + info o designu

11. července 2011 v 19:57 | Kitty Kubrovka
Ahojky lidi strašně moc se omlouvám že jsem tady nebyla. Byla jsem na dovolený s rodinou v Itálii. Teď už tady zase budu jsou prázdniny takže asi častějc než přes rok. A když někam pojedu nebo něco budu mít a nepřijdu sem tak se vás o tom budu snažit informovat předem. Taky rozmýšlim o tom že bude asi nový dess snad během tohoto týdne tak čauky. ;-)

New Design nastaven!!!!!

12. května 2011 v 19:57 | Kitty Kubrovka
Tak už je to nastavený, doufám že se vám líbí!!
Pište do komentů a taky hodnoťte v anketě!!
Díky že sem pořád chodíte!!! ;-)

New design!!!

11. května 2011 v 20:41 | Kitty Kubrovka
Ahojky lidi!!! Jak už nadpis napovídá bude nový design. Změněný by měl být zítra ráno mezi pátou a sedmou, ale možná to nestihnu a v tomto případě to bude až zítra veče.Taky už přidam ty fotky z Paříže to by mělo být taky během zítřka.Budu na nich snad i já jestli je moje ségra nevymazala!! ;-)))))))))))))) Tak pa zítra .......!

Už jsem zpět

6. května 2011 v 20:28 | Kitty Kubrovka
ahojky lidi uz jem zpátky z Paříže!!Bylo to tam úžasný budu se sem snažit přidat moje fotky, neumíte si to představit!!!! Ta Eiffelovka je ohromná, mnohem větší než sem si to představovala z fotek. Bydleli jsme v hotelu F1, byliy tam pokoje po třech, bylo to strašně malý, smrděl nám pokoj po cigaretách, protože tam neperou takový ty ozdobný peřiny a jedna z těch peřin byla propálená od cigaret takže to bylo od toho.Jinak to bylo úplně úžasný!!!!!!!Budu se snažit co nejdřív moje fotky s popisem co to je.Tak pa lidi rodice mne nutěj koukat na hokej , když hrajem proti slovensku faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt nuuuuuuuuuda!!!!!!!!!

Paříž

27. dubna 2011 v 11:27 | Kitty Kubrovka
ahojky lidi !!! Omlouvám seš dost dlouho jsem tady zase nebyla, neměla sem moc času.
já se tak strašně těším na neděli 1.května!!!Jedu totiž do Paříže!!!!!!!!!!!!!!!!
Uvidim všechno tohle:

A taky tohle:

A ještě tohle:

A i tohle:


Já se táááááááááááááááááááááááááááááák šíííííííííleně těšíííííííííííííííííím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

New Dess!!!!!

17. března 2011 v 17:58 | Kitty Kubrovka
Ahojky !! Takže mam nový design doufám , že se vám líbí, hlasujte v anketě a napište koment!! Všem se strašne omlouvám, ale dlouho jsem tady nebyla a vůbec nemám čas obíhat takže se ještě jednou omlouvám!!!
PS: Od teď se budu snažit chodit sem častějc a víc obíhat!! ;-)


New design

9. února 2011 v 12:22 | Kitty Kubrovka
Mam new design tak doufam že se vám líbí!!!!

hg

Můj druhý blog

11. ledna 2011 v 20:24 | Kitty Kubrovka
Mrkňete se na můj druhej blog!!! Je o Demi Lovato. Zatím je v předělávání protože jsem se o něj moc nestarala a taky jsem tam moc nechodila tak ho renovuju!!!Tady je (Click) .Tak se koukňete!!!! Mě osobně se ten design strašně líbí!!


kjjh
 
 

Reklama